Soyez realistes, demandez l’impossible.

Будьте реалістами - вимагайте неможливого!!


Друковані ЗМІ vs нові медіа: поразка неминуча.


Одним із традиційних занять під час подорожей поїздом для мене є ритуал читання свіжої преси, що раніше приносило чимало задоволення. Однак, цього разу же замість звичного годинного читання газети на 48 сторінках мені вистачило заледве хвилин 20. Як виявилось практично половину матеріалу я уже зустрічав протягом тижня в різноманітних інернет-змі. Чесно кажучи я був неприємно вражений.Будьмо відверті такі опуси мають мало спільного із справжньою журналістикою і автори які ставлять свій підпис під такими статями розписуються у своїй професійній непридатності.
Схоже друковані ЗМІ таки відходять на другий план та стають лише похідними від нових медіа. Розуміють це і західні медіа вмперії, що переносять основні потужності в інтернет середовище, таким шляхом пішла усім відома ВВС
Схоже на плаву утримаються, як не дивно, лише дорогі нішеві видання, які приємно тримати в руках та містять есклюзивні статті популярних авторів, хоча і вони мають ризик із розряду власне змі перейти у класс дорогих аксесуарів.

Відкрити | Коментарів: 13

Трохи хокку.


Дбайливо граблі кладу 

Перед дверима сусіда. 

Помилкам вчитися хочу.  

Читать дальше...

 


Відкрити | Коментарів: 59

Книжкове


Раз під час посту треба обмежити себе в їжі для пуза, треба глянути за їжею духовною  - отако пафосно подумав я перед обідом і почимчикував в "Літеру" у відділ розпродажу. Наближається сезон поїздок і хороше чтиве в дорозі явно не завадить. 

Ну і затарився на славу: Павич " Ящик для письмових витребеньок, Кундера "Смішні любові", Оруелл  "Памяті Каталонії",.Лермонтов "Герой нашого часу" та цикл кавказьких поезій спеціально для поїздки в Грузію, приємно буде гортати його де-небудь в затінку у старому Тифлісі.)) Ще взяв "Спогади терориста " Савінкова,одного з лідерів есерів, ультрарадикала, люблю мемуари такого штибу. Ціна приємно порадувала. За все я заплатив трохи більше 50 грн. Засмутало інше - практично повна відсутність україномовної літератури. Хоча пару книжок Загребельного все ж надибав, але він мені не особливо цікавий. Навіть Андруховича "Дванадцять обручів і ті на російській мові. Звісно можна без проблем скачати все що до душі, бачив уже ел. варіанти і Костенко і Шкляра, але українська література в Україні мала б бути доступною(с) кеп. І вся ота політична туса яка розвішує свої біг-морди, бє себе в груди та зганяє проплачені мітинги могла б і мала це забезпечити.


Відкрити | Коментарів: 75

Холеру з Днюхою!


Настя всіляких тобі приємностей в житті, високогірного здоровя, покорення нових вершин і купи позитивних змін!

Діма кагби  уже в шоці.)) З днюхою шальона ти наша!))


Відкрити | Коментарів: 50

Андрюху Гамаюнова з днюхою!


Вітаю  талановитого фотографа, досвідченого альпініста, надійного товарища і  просто хорошу людину! Вагон здоровя, камаз всяких пряників і ФУНІКУЛЬОР в додаток)) Нових тобі гір, нових вершин і звершень, і хай з тобою завжди будуть красиві жінки та надійні друзі.


Відкрити | Коментарів: 81

Післябойкотне.


Гірко усміхнула сьогоднішня картина на хб. Поп-апи, купа спаму, купа ботів які нібито на сайті. Порнушка у відео на головній)) Але  поки хоч помилки 502-504 нема.

Скажу чесно за ці дні я переконався що можна спокійно  писати на жж і не паритись долею хебешки при бажанні. Тим більше що  наша комуна там сформована і ми явно вже не втратимо одне одного. Однак віддавати  просто так сайт який творили і ми сенсу немає.  Якщо хтось не хоче чи не вміє нормально працювати  то "країна має знати своїх героїв"(с), до того ж середовище уанету тісне.)  Ми і  далі  будемо виражати свою позицію в різних формах , тому що як свідчить досвід тільки після акцій протесту адміністрація що-небудь та й робить,  тоді як звернення окремих юзерів тупо ігноруються.  Попередній разу тільки після бойкоту було відновлено нормальне функціонування сайту без помилки 504, та й сама адміністрація в лиці Маленка взнала про те що відбувається лише в твіттері від "вдячних" юзерів.

Спасибі всім що підтримали бойкот і показали свою позицію людей, які яким нейбайдуже що і як відбувається навколо. 

Кста Мася розклала все по поличках тут


Відкрити | Коментарів: 131

Про бойкот ХБ


Пропонується бойкотувавти хебешку з середи до понеділка.

С 00.00 16 февраля по 23.59 18 февраля даже не заходить сюда. (с)

Сьогодні пишіть пости  вдячності адміністрації, - ми їх залишемо на память в топі.

 Хтось один або двоє хто не зможе прожити без хб, хай зголошується і моніторить ситуацію тут.

Правда враховуючи що якщо модери долучаться і   не доглядатимуть стартову тут буде весело))

 Решта  запрошуються на фейсбук, жж і твіттер.

 Свої  пропозиції, вїдливі ави, варіанти та засоби  проведення бойкоту а також профілі в інших соцмережах залишайте в коментах.


Відкрити | Коментарів: 334

Про ХБ, гей-лідерів і Обоз


Наша пісня  гарна й нова починаєм її знову -  всіх хебешників вчора знову  привітали з днем Валентина помилка 502,504 і навіть 500. Очевидно повязано це з тим шо "Обоз вчора  вовсю транслював гей-лідера, про що радісно повідомив  гаспадін Малєнко в твітері і їм було не до хебешних серваків. 

Я канешно розумію День Валентина, спеціальні гості в "Обозі", але чим була зайнята техпідтримка, що знову  з телячою впертістю наступає на ті ж граблі. Доколє? 

 ПС: в кого є які рацпропозиції по ситуації.


Відкрити | Коментарів: 105

Суботнє


У Львові сьогодні жахливий вітер, аж завиває за вікном, добре поки хоч без дощу і мокрого снігу. Ліньки вилазити з теплого ліжка, тим паче що кавуська вже стоїть біля мене)

Читаю стрічку новини: Мубарак пішов таки у відставку - єгипетський майдан святкує перемогу . Хоча весь світ тепер ламає голову що буде з ними далі. Щиро хотілося б щоб і в них знайшовся свій "Саакашвілі" для здійснення реформ і боротьби з корупцією. 

Йдемо далі. Дженіфер Еністон, це та білявка з "друзів" - їй стукнуло 42! А я памятаю її  ще з юності. Ми старієм і наші кумири разом з нами.. бентежно.

Тек-с  Азербайджан готується до війни з Вірменією -  а от це це прогнозовано і страшно. За час нашого перебування в Нагірному Карабасі ми встигли здружитись з багатьма хорошими людьми, хотілось би щоб з ними все було добре. Ненавижу війни, незалежно від результату постраждають всі сторони...

А в понеділок буде день Валентина. Підозрюю шо паті "АнтивалентиН" мала б шалену популярність. Вхід тільки для одиноких,  заборона на  сердечка, квіти та прочу романтишну мішуру.)) Кста хлопаки хто ще не визначився з подарунком рекомендую звернутись до нашої чудо-майстрині Фіалки. Витвори в неї дійсно кльові, дівчатка будуть задоволені)наприклад такий:


Відкрити | Коментарів: 34

У Львові гречка - 14 грн. Фото.


Всі памятають нещодавні новини про підвищення цін на гречку в мережі київських супермаркетів  і обмеження відпуску в одні руки 

Сьогодні я зайшов у звичайний львівський супермаркет і спокійно купив 2 кілограми хорошої гречки за 14(!) гривень без ніякого ажіотажу. Причому нашого – українського виробника з Тернополя.

А тепер аналізуєм факти:

1) Київські супермаркети завищують ціну в два рази і провокують чутки про обмеження продажу і тд., що активно підхоплють ЗМІ.

2) Премєр Азаровна диво спокійно визнає що гречки бракує і  ціни пішла догори.

3) В Китаї закуповують двомісячний запас гречки.

А тепер висновки які логічно випливають:

1) супермаркети отримали хороші прибутки без жодних штрафних санкцій

2) Азаров показав що він вміє  "справлятися з проблемами"

3) хтось непогано нажився на дууже немаленькому замовленню у китайського виробника.

І цілком можна припустити що все це було не більше ніж мильний пузир – створили проблему і самі ж її ефективно вирішили за державний,тобто наш з вами кошт!


Відкрити | Коментарів: 63

ЛЬвів: відеореконструкція


Частина перша.
Львів (з 1241р.) Перша згадка про Львів у Галицько-Волинському літописі 1256р. Перші забудови за Ярослава Осмомисла. Місто збудував князь Данило Галицький близько 1241р. і назвав на честь старшого сина Лева. Торгівельний шлях з Чорного моря до Балтійського. Зруйнування Львова у 1259 р. Замкова гора. Дитинець. Низький замок. Храм св. Катерини. Костел Марії Сніжної. Храм Іоанна Хрестителя. Вірменська Успенська церква. Німецька, вірменська, татарська колонії. Юрій I. Андрій, Лев II. Старовинний герб Львова. Болеслав Тройденович - Юрій II. Отруєння у 1340 р. Юрій II. 1328р. 1337р. 1348 р.

Частина друга. Львів (з 1340р.) Пограбування міської скарбниці Львова Казимиром III. Любарт (Дмитро). Боярська рада і Дмитро-Детько. Найдавніший в Україні дзвін з собору святого Юра відлитий за Дмитра-Детька у 1341р. 1349 р. 1351р. 1353р. Магдебурзьке право надане Львову у 1356р. Владислав Опольський. Власні гроші. 1380р. 1381р.

Частина третя. Львів (з 1381р.) Пожежа 1381р. Зведення готичного Львова. 1387р. 1393р. 1395р. 1396р. 1399р.


Відкрити | Коментарів: 13

Карпати виграли Кубок Сонця


Причому у фіналі цього турніру в Іспанії  вони обіграли наш таки,  український, хоча й нашпигований бразильцями,  "Шахтар".)) На шляху до перемоги ”Карпати” перемогли норвезькі клуби ”Мьольде” і ”Олесунд” та шведський ”Гетеборг”. ”Шахтар” на шляху до фіналу здолав чеську ”Вікторію”, данський ”Норсьєлланд” та норвезький ”Русенборг”. А героєм фінального матчу вкотре став Ігор Худобяк. Все таки бабло рішає не всьо))


Відкрити | Коментарів: 41

Про доставку


Хтось знає хороший спосіб доставки  людині посилочки? Типу в інше місто з тим щоб доставили додому. Укрпошта  робить таке чи там просто повідомлення про посилку вручають?І як працють інші курєрські служби ?


Відкрити | Коментарів: 24

Поточне


Знову, курва, радіо, телебачення, преса.
Влада собі як влада: суцільні, курва,бандити.(с)

Новини давно вже не радують нічим приємним. Ні в Украні. ні в світі загалом. Складається враження що ми стоїмо на порозі кардинальних змін і наразі маховик лише набирає обороти. Подумую про зміну роботи і про фріланс або ж тимчасовий переїзд кудись в Карпати або гірський Крим або у Грузію. Хочеться змін і для себе особисто і загалом. А наразі від холодного вітру рятує тільки філіжанка улюбленої кави.

Залишається ще трохи  зачекати до нової весни....


Відкрити | Коментарів: 154

Зимова карпатська казка: трохи відео)


Ще трохи відео з Таніної днюхи)


Відкрити | Коментарів: 13

Зимова карпатська казка


Святкування Таніного дня народження в Славському схоже стало хорошою традицією. Чисте гірське повітря,красуні-сосні та ялинки,купа спортивних зимових розваг.  гарна компанія хороших людей та  смачнющі страви – що ще потрібно людині для щастя.?)) Питання звісно ж риторичне.))

Хоча розпочиналось все звісно не без пригод. Я,попри те що став в 5.30 і встиг накатитати вітальний пост Дєні який в той день святкував свою днюху, примудрився запізнився на хвилину на потяг. Довелось їхати електричкою, що зрештою ніяк не зіпсувало очікування свята) Ліньки писати тому коротко передам хронологію подій:  гори, канатка, катання, лижі, борди і санчата,колиби та  коні, сауна в компанії 8 красунь, квест по Славську  у пошуках підручних матеріалів для прикрашення свята,  шашлик запечені гриби та картопля з салом(респект Тані-повару) і нічна мафія.

І знову підйом, знову прощання і  неймовірний жаль що зимова  карпатська казка має властивість закінчуватись...


Відкрити | Коментарів: 71

Дєню Кукліна з днюхою!


Мислителя. анархіста. гондольєра. режисера. кікокритика і просто хорошу людину вітаю з днюхою! Вагон здоровя. щоденних муз та хороших людей на життєвому шляху.Щастя. злагоди. достатку і всяких ніштяків.


Відкрити | Коментарів: 60

Знову про хайблоггер!


 Всі сьогодні вкотре переконались що досконалості немає меж. Особливо коли це стосується хайблоггера. ))

Не встигли толком деревяними методами побороти спам, як маємо тиждень насолод під кодовою назвою 504 Gateway Time-out

 Економія на серваках та затягування вирішення проблеми чітко вказує на фаховість нашої адміністрації.

Так не може тривати вічно, тому пропоную полегшити їм задачу і бойкотувати хб на пробу завтра з 0.00 до 23.59. 

 Заодно спробуєм підшукати щось альтернативне. Хто ще не встиг спробуйте твіттер і фесбук, той же жж. При бажанні можете виразити свою любов до  нашого «директора з розвитку))

http://twitter.com/#!/gregorymalenko

http://malenko.hiblogger.net/

http://www.facebook.com/gregorymalenko

http://gregory-malenko.livejournal.com/

Або ж верховному Обознику http://mihailobrodskiy.livejournal.com/

 ПС: Наостанок чудові новини від Григорія та Обозу 

Підключайтесь до обговорення. Я думаю люди мають знати справжній стан речей.


Відкрити | Коментарів: 61

Іван Васильович


- А давай на ньому попробуєм – Макс  покрутив куплений в заводських роботяг  кастет  і  показав  Толі на бомжа що розбирав сміттєві мішки коло мусорних баків.

Та за нєхуй – Толік, сплюнув під новенькі «найки» і гаркнув – Слиш, бомжара, сюда ходи!

Іван Васильович Милославський насторожився, однак вдав що не почув. Це розізлило хлопчину надміру розвинутого для своїх літ  та явного лідера цієї компашки.

Ти не чуєш, блядь?  - він підбіг до старого і почав гамлесити його куди попало. Кастет миттю розсік брову, наступний удар зніс бомжа з ніг. Друзі також  включились в процес. Тіло невміло пробувало ухилятись від трьох пар ніг  та скрутитись в клубочок, однак  врешті затихло розпластаною плямою з брудно рожевими підтьоками. Читать дальше... 


Відкрити | Коментарів: 87

Записки рекламного агента. частина 5


Перші частини читайте тут

Отож  повернемся знову до складу нашого робочого колективу.

Інші рекламні агенти були переважно студенти, які довго не затримувались, чіпляли одну-дві фірми в перший місяць отримували гривень 30 і вирішували що шкура не варта вичинки. Зауважу що  на початках це й справді було так. Але  суть заробітку рекламного агента якраз в тому що він має хорошу тенденцію до збільшення, оскільки до старих клієнтів кожного місяця додаються нові. В тому числі «халявні» від таких «одноденних  агентів». ))

Ще однією поширеною частиною були активні пенсіонери, що  в нас же працювали кур’єрами та інколи чіпляли «сезонні» замовлення. Давали їм напростіші оголошення, зазвичай типу повідомлення про втрату печатки або набір на роботу, тому для них це був дрібний, нерегулярний приробіток. Читать дальше... 


Відкрити | Коментарів: 11

З новим роком Хайблоггер!


Мені  було дуже приємно провести цей рік на хб, попри всі техглюки, тому що народ тут зібрався "душевний і з іскоркою"))  Ми провели чимало приємних хвилин як онлайн так і наживо і сподіваюсь що у новому році цих оффлайнових знайомств буде ще більше. зрештою як і хорошого часу проведеного на хб!

Хорошого ранку 1 січня та купи приємних миттєвостєйі ніштяків амігос))


Відкрити | Коментарів: 46

Ранішнє, посткорпоративне


Гарно посиділи вчора, правда сьогодні бере жаль що ми не в Британії до 17 ст, коли пиво було традиційним ранішнім напоєм))Звичайна вода тоді була зараженою і в основному непридатною для питття, тому пили зазвичай по  3 літри в буднній день.)) І навіть готували на пиві, до прикладу:

Beer Soup
Heat beer in saucepan.
Add a hunk of butter.
Add cold beer.
Pour mixture into a bowl of raw eggs.
Add salt, and whisk to prevent curdling.
Pour mixture over scraps of bread.
Serve with beer.

Хоча кава теж незле)) З добрим ранком друзі!


Відкрити | Коментарів: 32

Зимове.


Зима навіює на мене відчуття безперервного сну. Я автоматично просинаюсь, приймаю душ, заварюю каву, кимарю в переповненій маршрутці під джека о' летерна та сплінів,  механічно вирішую якісь робочі моменти за наперед відомим алгоритмами дій, а мозок працює в режимі біоробота, і навіть очікування нового року сприймається якось байдуже. І тільки раптові  спогади заставляють свідомість включитися і продукувати  емоції, різкі до  болю, і різкі до  ейфорії.  

Тим часом клубок  заплутаних думок знову летить в смітник, менше енергії, менше життя і режим очікування до весни.


Відкрити | Коментарів: 73

Справа Тимошенко


Як відомо, 15 грудня 2010 року Генпрокуратура порушила кримінальну справу стосовно Тимошенко за фактом нецільового використання коштів, одержаних Україною в рамках Кіотського протоколу.  Кошти пішли на виплату пенсій. Зрозуміло що це було потрібно заради голосів пенсіонерів на майбутніх виборах, однак це явно не є використання коштів в особистих інтересах. І напрошується зразу два питання. Перше: невже у регіонів немає  вагоміших аргументів після скандальновідомого аудиту. І друге: невже вони не розуміють що самі творять образ Тимошенко-мучениці за народні пенсії, що в стократ дієвіше будь-яких політтехнологій. А якщо й справді посадять, то бути Тимошенко президентом, у нас битих люблять і старі огріхи тоді забуваються набагато швидше.


Відкрити | Коментарів: 11

Квест для шопоголіків.


Привіт, мене звати Орест і я шопоголік. Я не можу втриматись коли бачу хорошу річ за доступною ціною. Навіть якщо вона не конче потрібна мені в даний момент. Хоча народна мудрість каже готувати сани літом, так що можливо в цьому є сенс. До того ж  купа речей таки справді потрібна, хоча б помилувати око, ггг.

 Для всіх шопоголіків- любителів шари рекомендую новорічну пропозицію від  Аукро. Щодня Дідусь_Мороз виставляє на аукціоні декілька товарів за фіксованою ціною 1 гривня. Тобто ви маєте шанс фактично купити товар на шару . Однак, логічно що все не так просто, тому що любителів халяви у нас ніколи не бракувало.)))  Час виставляння анонсується у вигляді загадок, що оновлюються на сторінці акції, банерах та решті місцях усередині Aukro.  Треба проявити смикалку та швидкість реакції і тоді ваші шанси забрати вподобану річ доволі високі.  Пам’ятайте тільки що один юзер може виграти лише одну річ, тому визначіть спочатку за що ви намірені боротись. Товару вистача до кольору до вибору.

 Нова підказка завтра зранку.


Відкрити | Коментарів: 46Мітки

я у твіттері

клуб мандрівниківЗміст сторінки

Календар
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua