Soyez realistes, demandez l’impossible.

Будьте реалістами - вимагайте неможливого!!


Орест Форко

Огляд «зіркових» блогів на хайблоггері.

Як чітко помітно з стартової в нас є особливий розділ «Звездные блоги». Назва як на мене не надто вдала, тому українська версія  "блоги відомих людей", є кращою.

Отож що ж собою являють найпопулярніші персонажі нашої зіркової пісочниці?

Виділений невідомо чому голубенькою кнопочкою блог Михаила Бродского – українського політика, голови Держкомпідприємництва,  являє собою збірку текст-ссилок російською зі свого ЖЖ-ного аналога, переважно на тему економічних реформ. На початках свого існування на ХБ були спроби публікацій оригінальних постів та діалогу з блоггерами. Конструктивного спілкування не вийшло і відтоді блог фактично існує для галочки. Хоча почитати коменти вдячного за «покращення» народу іноді вартує, інколи трапляються навіть відповіді. хоча скоріш за все пише вже їх не сам Михайло Юрійович.)

В схожому синхрон-режимі «аби було» працює й псевдоблог Алина Кабаева, щоправда записи там зявляються непомітно для юзерів тому нікого не дратують.

Старожили памітають ще псевдоСергія Тигіпко, який, не вміючи вести дискусію скоро спалився та скотився до особистих образ, внаслідок чого попав під  тотальний агресивний флуд і був змушений видалити блог.

Їдемо далі Віталій Козловський – український співак.  Не належу до числа прихильників Віталікової творчості, але мені імпонує те що він регулярно веде свій блог і спілкується в коментарях з  з своїми численними фанатками. Іноді навіть читає та коментує чужі блоги  «прапор вам в руки»(с)  , що є рідкістю для «зіркового контингенту». Словом якщо Вам подобається цей співак  ви потрапили за адресою.)

Фоззи  - учасник гурту ТНМК та  любитель футболу – пише багато та доволі цікаво, однак особливою любовю в хебешників не користується. ХЗ чому, записи практично без коментарів.

Настя Каменских – популярна співачка, давно існує лише як спогад, попри те що є беззаперечним лідером по кількості друзів  Останній запис датований 04.08.2008, хоча співачка доволі активно веде свій Twitter. @KAMEHCKUX Очевидно Настя вирішила «не любити собі мозги» і свалила з ХБ не прощаючись.

Gorchitza – Алоїз  одна з моїх улюблениць. Покорила хебешників ще коли прийшла на Хайфрідом в платті з надписом «ЙУХ» Розумна, красива,з почуттям гумору, творить якісну музику і пише ексклюзив в блог, жаль що останнім часом чимраз рідше. Словом рекомендую.

Скрябін -  хороший дядько, одразу було помітно що веде блог сам через фірмову  простацько-іронічну манеру спілкування. Шкода що не витримав навали негативних моментів від юзерів та анонімів. Приклад  Дуже хотілось би побачити його записи на хб знову.

Свіжі записи бувають в мало цікавих для мене блогах Алина Гросу, NoraLasso і Андреас. Але мо кому тре,  то вони таки є і постять, правда в основному свої ж кліпи.)

Коротенькі, майже твіттерські записи бувають інколи в групи mandry

Цілий ряд гуртів та виконавців  таких як : Потап, Диверсанты, QuestPistols, Друга ріка, Алена Винницкая, Гурт ТІК, Нумер 482, MRK, motorrolla, Снежана Егорова  та купа інших припинили вести свої блоги ще в 2008.

 Отака-от картина маслом. Висновки робіть самі.))) пс: а відпишіть кого б ви хотіли бачити в «зіркових блогах», не обов’язково артистів, а просто відомих людей яких вам було б цікаво читати.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 123 Стр.  1  2 

Рекомендував цей запис

корисно!

взагалі то більш менш нормальних зіркових блогів - раз два і не більше. щодо Вітасі ти правий - хоч і не прихильник його творчості, але блог вести вміє. принаймні фанатки втішені)))) а щодо нових блогів, я тут подумав, що непогано було б запросити Донія. навіть якщо він буде робити перепости з того ж фейсбука - це буде цікаво для хбшників.
Доній хороший варіант
так. бо у нас з "політиків" на хб лише Бродський...
Фоззі, я так розумію, не коментують, бо в нього репости з ЖЖ :(
ну жж є далеко не у всіх, а от народ з ФХБ незрозуміло чому його ігнорує
як уже казали- він не висвічується на головній, і всі псто- репости з жж. там його читають, коментують.. тут, в принципі, і сам Фоззі дууже рідко буває, і не відповідає)
Орест, в тебе коменти на місці?
Рекомендовал эту запись

помітила, що "зіркові блоги" стоять (не беремо до уваги чудо-Бродського). Можливо це пов"язано із відсутністю часу :)) - зірки постійно зайняті. Кого хотіла б тут читати? Вахтанга Кіпіані, але він має свій блог на тсн.

він має і на жж)) інтерактивний чоловік, а тут блог цілком реально враховуючи що він пиши на Обозі
Кіпіані в ЖЖ є. До речі, можна собі РСС у френдстрічку вставити ("Друзі" - "Друзі з ЖЖ" і вставити http://vaxo.livejournal.com/)
Рекомендовал эту запись

Молодец, хороший обзор. У обычных людей иногда не хватает времени на блог, а у творческо-занятых тем более, так что...

ага, там де ссилка на Віталіків "прапор в руки" є цікаві відпові самого Козловського і Горчицці про те чому вони ведуть блог
А кого б хотела увидеть на ХБ?! ПОЛОЖИНСЬКОГО!!!
плюсуюсь, я б теж
кстаті да)
и все дружно пустили слюни)))
Рекомендовал эту запись

Хороший обзор ;)

будем сподіватись цікавих людей в цій категорії стане більше

Фоззи - учасник гурту ТНМК та любитель футболу – пише багато та доволі цікаво, однак особливою любовю в хебешників не користується. ХЗ чому, записи практично без коментарів.

Бо його записи транслуються з РСС і не потрапляють на головну. От і єдина причина.

а фыренд-ленты никто не читает!
тру
я читаю, але футбол мені малоцікавий)
Я читаю, але який сенс коментити, якщо то РСС і він комєнти не побачить?
можливо і в цьому теж
та тільки в цьому. Автор і володіє стилем, і завжди має, про що розказати. У нього об'єктивно найцікавіший блог серед зіркових.
Рекомендував цей запис

По-моєму автором статей під ніком Козловський є не сам співак.

а по-моєму таки він)
треба ФКЗУ запитати, він колись заскрінив коментар, в якому стає ясно, що то пише якась дівка...
ну во!
а так це Лена Корнеева, - подружка Віталіка по "Шансу", тут все чисто, сама призналась, до того ж і він пише українською в основному
Теж Козловський, як співак не імпонує, але те, що сам долучається до написання блогу - подобається. Ну, і Фозі теж.
Винничука)) але не ако Юзі)
а яко тру Винничука?))
саме так)
Насколько я понимаю, записи в бог Фоззи транслируются из ЖЖ, и поэтому не видны на стартовой. Хабешечка у нас же крайне удобная, да.
бажаючі мали б уже мати його в френлентах
А бажаючі уже мають (тим паче, він на стартовій у "авторах" стоїть)
Нравился блог Скрыбина, очень натуральный был. Кузьма, вернись!
+1
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись

Хороший обзор. Интересно бы было почитать блог Виктора Пелевина)

сенкс. Цікаво було б звісно, але це мабуть таки нерально)З українських ще можливі варіанти)
Андрей Хлывнюк)
я здогадуюсь, що це майже фантастично не реально, але цікаво було б побачити тут Леся Подерв'янського та Юрка Андруховича... ну і поспілкуватися...
і мені хотілося б)
Згоден:)
+10000000
+
Рекомендовал эту запись
Мочанова і Притулу було б цікаво)
ага,цікаві обидва)
Сєня, Моторролла, поверніться!)
емм а хто такий Сєня? а то мені зразу Яценюк подумався?)

Може бути багато причин, чому такі блоги рідко відвідуються і мало коментуються. Але найбільш системні такі. Професійні блоги, а до них і належить більшість блогів відомих (розкручених) людей, занадто вузькосеціалізовані і можуть бути цікавими лише подібним блогеру фахівцям. Виняток становлять блогери, від яких у дівчат зносить дах. Друга причина - від зіркових немає зворотньої реакції на коментарії, чим і грішать наші звіздярі повсюдино.
З другою причиною повністю погоджуюсь)
Рекомендовал эту запись
сенкс)
Рекомендовал эту запись
дякую Оль)
А мені зіркові блоги щось не дуже цікаво читати
я читаю, коли хочу поржати з бутербродського :)
а мене він тільки дратує
були б Кукринікси чи КІШ було б цікавіше?)
Я про це думала )) Але навіть на сайтах улюблених гуртів мене цікавлять тільки 2 речі: коли вийде новий альбом та коли буде концерт у моєму місті. Все.
Рекомендовал эту запись

Барака Обаму хочу


Стр.  1  2 
 Мітки

я у твіттері

клуб мандрівниківКалендар
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua