Soyez realistes, demandez l’impossible.

Будьте реалістами - вимагайте неможливого!!


Орест Форко

Україна чи окраїна?

 

...Їдеш у маршрутці, слухаєш новини по радіо, заходиш в інтернет читаєш УП, ввечері  за пивом обговорюєш останні події з друзями  і не розумієш, чи буде можливо жити далі у цій країні, яка швидкими темпами дій людей що дорвалися до влади щораз більше перестає бути твоєю, і шанси все змінити, повернути у зворотній бік цей процес, стають дедалі примарнішими. Владні обличчя брешуть тобі в очі про покращення, а тим часом на кухні повідомлять про те що в людей  за безцінь забирають бізнес, що податкова звично повертається до «азаровщини».  І ти вже не певен, що хочеш народжувати та ростити тут дітей, зрештою жити у цій країні та щось змінювати. Ми вже відкинуті на років 7 назад і перспектива втратити як мінімум ще 5 геть не радує. Заради чого? Щоб за кошт  таких як я жирувало стадо «обраних», яке пише закони під себе і криє одне одного щоб не вилетіти з кола «священних корів», які можуть давити бидло «лексусами», стріляти тому що ти їм не сподобався і колядувати  сотні тисяч в себе в кабінеті, все одно відмажуть. Що б за податки сплачені мною відшкодовували мільйони липового ПДВ, щоб кошти на утримання Ради зростали щороку, щоб  урядовці літали державним коштом в Париж розважатися з модельками і отримували чергову квартиру в Києві?  Щоб поламали реформу освіти і повернулися на старі граблі, щоб моя влада  викликала сміх та сором??..  І що саме страшне – ми одного ранку можемо проснутись в уже зовсім іншій країні…Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (2)

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 183 Стр.  1  2 

у нас всі все розуміють, але змінювати не хочуть. влада вже привчила так жити - наче це не наша земля, а ми тут так - на час.
жаль що історія з Чаушеску, Бакієвим і тд. нікого нічого не вчить.
а у нас хіба була така історія?))) в тому то і справа, що нам і незалежність дісталась тоді без краплі крові - це добре, але й пам"ять у нашого народу надто коротка.
Если понимают, но ничего не хотят менять, то нечего тогда сетовать, что страна такая нехорошая. Сами виноваты и никто больше
країна - це люди. звісно, що самі винні.
10 років, як мінімум, ці люди прийшли на такий саме срок.
їхня б воля були б пожиттєво)
вони ше про це подбаюсть...
Який строк ти їм даєш, на такий вони й прийшли для тебе. Для родини мого товариша "вони вже пішли", бо він виїхав до канади! Хто ж у епоху інформаційного суспільства може зробити тебе рабом окрім самого себе?
Рекомендовал эту запись

І ти вже не певен, що хочеш народжувати та ростити тут дітей, зрештою жити у цій країні та щось змінювати.

сумно
ага. а меня все спрашивают почему я не хочу "размножаться". какое к черту потомство, если мне самой жрать нечего
Рекомендував цей запис

без слів

Рекомендовал эту запись
дякс Ір,
Рекомендовал эту запись

Але ж, це моя країна...

тому й сумно..
Рекомендував цей запис

без слів

На самом деле диагноз стране определяется не по лицам у власти, а по состоянию умов в народе. Думаю, что тех, кого от нынешней власти тошнит несколько больше, чем тех, кому она по душе. Это даёт надежду на перемены. Но пока не появится вменяемая, реально демократичная и патриотическая политическая сила, шансы на перемены минимальны.
наразі не бачу нікого хто б підходив на цю роль
Меня просто бесит БЮТ, который имел все шансы стать такой партией, но тупо пошёл по накатаной дорожке конвертации политики в бизнес. Хотя для него ещё не всё потеряно - пребывание в оппозиции всегда полезно.
"На самом деле диагноз стране определяется не по лицам у власти, а по состоянию умов в народе." ППКС. к тому же, мне в моем деле никакие власти не помешают. хотя нет, если к власти придет какой-нибудь ходжа и наступит шариат, то тогда да, помешают)
Зброя багато що вирішила б, але поки живемо у "мирний час" - це незаконно.
насправді травмати проти військ нічого не вирішили б, справа в кількості народу готового вийти
Я не про травмати. Люди могли б згуртоватися за наявності зовнішньої загрози і піти в партизани. Але "політична партизанщина" нам вдається хріново, бо нема сили, яка б згуртувала заради ідеї, а не власних амбіцій.
Навіть не так. От дивись - є ти, я і ще багато людей. Але ні ти, ні я не очолимо "супротив", а без хорошого очільника із розрізнених груп не складеться критична маса. Інша справа - "військовий час", коли багато залежить від командирів, але (УПА це довела) кожен може бути "сам собі героєм".
7 лет это ты что-то мало взял(((
це мінімум((
не согласен. В следующем году страну может накрыть вторая волна кризиса, которую ПР может и не пережить. В 2012 - выборы в Раду, результат которых сейчас совершенно непредсказуем.
Ну дал в пятницу с утра. Аж самой грустно стало(
нічо вечір буде веселішим)
та ппц:(
та да(
Рекомендовал эту запись

На жаль, може бути й таке...

може..
а він-таки не обмовився..
це пять
Рекомендовал эту запись
сенкс
я уже давно новости боюсь читать - неохота совсем расстраиваться, и так ясно, что хреново все...
в хренового великий потенціал, на жаль(
так, це дійсно сумно і страшно..нелюди нарешті дорвались.. пс. а тв давно вмикав? я вчора випадково сиділа поруч..практично на кожному (!) одночасно (!) серіяли про бандюків, програми про бандюків ну чи "Мєнти", де знову ж таки про бандюків....я просто в шоці!..

Тю, та я ще з початку століття їх пам'ятаю

(інша справа - кінець 90-х, коли по тєлєку "Перші поцілунки" і "Беверлі Гілс" крутили...)

ні, Макс, ти не уявляєш..одночасно! по всім каналам! москал..гмгм російські бандитські серіали..
Рекомендував цей запис
дякс
Рекомендовал эту запись
спасибі
поставлять іншого, цей надто старий
Рекомендував цей запис
дякс
Рекомендував цей запис

все задумались, погрустили, потом сказали: "нахуй, давайте уже пятничное..."

вже є частина до речі)

это было обобщение)))

Рекомендовал эту запись

і найгірше те, що абсолютно нема кому рятувати країну від руїни....

поки нема(
Рекомендував цей запис
сенкс
обидно, только одно - почему же таких постов не было во времена правления этой помаранчевой чумы, тогда когда эта СУКА КОСАТАЯ разворовывала, грабила нашу Украину. Где же ВЫ патриоты были тогда???
глянь "архів" в "проти всіх" ми то явно були не з нею, а патріоти вкотре обирали менше зло(((
я вообще. Говорю о том, что сейчас легче всего ругать и кричать что все дураки. Я не скажу, что поддерживаю все их начинания, и во многом их поведение выглядит глупо и смешно, однако, реформы этой бедной стране очень нужны. А они, как известно никогда не популярны. Честно говоря, уверена, что если бы я пришла к власти, то приняла бы более жесткие и радикальные меры. И в первую очередь закрыла бы рот этим демоСратам хреновым, ибо кроме трепа от них никакой пользы. И как сказал экономист-практик Василий Леонтьев: «Их работы являются чистым умствованием, которое никому не нужно и ничего не дает. Их «гениальные озарения», полученные от длительного созерцания потолка, – пустые забавы, опасные для тех политиков и практиков, кто попробует на них опереться».

Стр.  1  2 
 Мітки

я у твіттері

клуб мандрівниківКалендар
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua