Soyez realistes, demandez l’impossible.

Будьте реалістами - вимагайте неможливого!!


Орест Форко

Поїхали: Фестиваль в Унежі 27-29 червня

Івано-Франківська область, Городенківський район, село Уніж, околиця села. Село невелике, дворів 60, глухомань. До Дністра 400 метрів. Навкруги – чудовий краєвид на Дністровський каньйон.

Основні дані:
Населення - 156
Площа - 0,352 км2
Густота населення - 443,18 осіб/км2
Поштовий індекс - 78117
Телефонний код - +380 03430
Географічні координати - 48° 48'N, 25° 21'E

Перша згадка про село походить з 1467 р.

Програма фестивалю «Уніж», 27-29 червня

Майстерні

  • анімаційна майстерня — проводить Степан Коваль, автор фільмів «Йшов трамвай N9», «Злидні» та ін. (умови участі незабаром)
  • ковальська майстерня
  • майстерні з малювання

Дискусійні клуби

  • «Сучасна українська література» — Юрій Андрухович
  • «Анімація як бізнес в Україні і в світі» — Степан Коваль

Казкові перформанси Лірника Сашка

КОНЦЕРТИ, початок о 18:00 

27 червня

28 червня

29 червня

територія форматності
КУЗНЯ
твори себе
твори історію

УНІЖ
фестиваль українського формату
 

ХТО:
Ми ті, для кого успіх України є синергією успіху кожного.

Ми – різні. Різні за віком, з різних регіонів країни, з неоднаковими поглядами на світ і родом професійних занять, люди різних статків і соціальних статусів. Люди різного політичного, бізнесового і громадського досвіду та досягнень. Але об’єднує нас ідея дієвого патріотизму.

Українцем не можна просто народитись, чи себе задекларувати. Українець – це не статистична паспортизована одиниця населення держави. Замало бути носієм мови і традицій — бути українцем означає усвідомлювати себе частиною тих процесів, що відбуваються в державі, нашому суспільстві, суспільній свідомості. А усвідомлюючи себе частиною того життя — щоденно брати на себе відповідальність. Бути українцем означає бути майбутнім України, стати активним учасником того суспільного життя, яке з часом називатиметься історією країни. Таких людей ми називаємо форматними.

ЧОГО МИ ХОЧЕМО:
Хочемо збільшити ефективність індивідуальних ініціатив та успіхів через їх об’єднання, взаємодопомогу і взаємопідтримку, через втілення конкретних справ – кроків у напрямку творення України. Нашого дому.
 
Найближчі кроки-мрії
1. Територія форматності «КУЗНЯ»

Україна – це ідея, український формат – це стиль, «Кузня» – це місце. Багато проектів, море ідей, безліч сердець... Нас об’єднують не бренди, не партії, не організації, не бізнес. Ми просто прагнемо найкращих результатів діяльності кожного, які в сумі створять нове обличчя нашої Батьківщини – України. Обличчя, гідне третього тисячоліття.

«Кузня» – це платформа для всіх, чиїм гаслом є «померти молодим якомога пізніше», для всіх, хто прагне, творить, досягає! Для тих, хто проактивний, бере відповідальність, хто має амбіції творити історію України і усвідомлює, що грунтом, де зростатимуть ці амбіції, є ясний розум, щире серце, постійний розвиток і тяжка праця. Для тих, хто, аби отримати – віддає, аби здобути довіру – завше є самим собою, хто ризикує, знає вартість дружби і ціну честі. «Кузня» для всіх, для кого Україна не територія, а сума звершень.

Конкретніше:
Івано-Франківська область, Городенківський район, село Уніж, околиця села. Село невелике, дворів 60, глухомань. До Дністра 400 метрів. Навкруги – чудовий краєвид на Дністровський каньйон. Поки-що це територія колишнього колгоспу із залишками господарських споруд, які згодом, спільними зусиллями, мають перетворитись в клуб-конференцзал, спортцентр, бібліотеку, кампус... Впродовж року там мають відбуватись вишкільні табори, навчальні семінари, відпочинково-трудові волонтерські заїзди. Все це має робитись руками приїжджих волонтерів і коштами Українського фонду.


2. Фестиваль українського формату «УНІЖ»
27–29 червня тут відбудеться перший фестиваль: «Гайдамаки» (Київ), «Перкалаба» (Івано-Франківськ), «Оt Vinta» та «Бреm Сtокер» (Рівне), «Пропала Грамота» (Кам’янець-Подільський), «Тінь Сонця» (Київ), молоді гурти з різних регіонів України. Крім того, тут працюватимуть кіноклуб та різноманітні майстерні, зокрема анімаційна, яку проводитиме відомий український режисер Степан Коваль, відбуватимуться дискусійні клуби. 

ЗА ЧИЇ ГРОШІ:
Спільно ми творимо Український фонд. Той, хто поділяє наші ідеї, повинен розділити відповідальність. Спільна справа передбачає жертовність: гроші, час, талант, інші матеріальні і нематеріальні ресурси. Поки нас не багато, але ми є ;)
Ми шукаємо і запрошуємо до спільної дії не ресурси, а однодумців.


ДО КОЖНОГО:
Україна сьогодні – це шанс. Особистий шанс для кожного – реалізувати себе, втілити свої мрії. В залежності від того, хто скористається тим шансом, такою і буде Україна завтра. Без патетики, тільки здоровий прагматизм: нас має бути достатньо, щоб стати впливовими. Для цього ми свідомі, що щодня складатимемо тест на тривкість наших ідей і що запорукою цього стануть спільні інновації.

Ніхто не збирається нікого переконувати і агітувати. Просто пропонуємо долучатись і творити свою мрію разом з нами.

ЗРОБИ ВСЕ, ЩО ЗМОЖЕШ, ЗАСТОСОВУЮЧИ ТЕ, ЩО МАЄШ, ЗНАХОДЯЧИСЬ ТАМ, ДЕ ТИ Є


Контакти:
8 (063) 628-68-41
8 (067) 975-66-77
kuznia.format@gmail.com
http://www.unizh.com.ua/
http://www.format.ua/Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 18

перевариваю...

Капец, хоть переезжай жить например в Солонку, или в Тернополь к Моде шоп везде побывать...

стіки всього відбувається тіки встигай вибирати

цікаво, але в цей час буду в одесі

от жеш носить тебе))

та ні, це ж на малу батьківщину, а заодно і на море :))

ну чого???ну чого мене несе в ту факану росію бля, коли тут стілько всього відбуватиметься?????????????????????????????????????????????

так ти ж ніби в липні

та хз, я ше сама не знаю...

как раз сборы в дорогу... да и программа, если честно, не впечатлила, а вот идея у организаторов хороша.

ідея по суті геніальна і проста)))

Сашко Лірник, Гайдамаки, письменник Андруховіч, уже интересно...

так перфоменси мають бути розмаїті))

думаю... но 48 гр..48 сек... и т.д..круто...

це для джіпіесників - шоп не заблукали))

ну так то джпс... выведет их куданибудь в речку...

ггг - нефіг на автопілоті їздити)))

Ха... у нас подругому не умеют... особо блондинки....


 Мітки

я у твіттері

клуб мандрівниківКалендар
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua