Soyez realistes, demandez l’impossible.

Будьте реалістами - вимагайте неможливого!!


Орест Форко

Легалізація хабарів?

Кабінет міністрів України дозволив використовувати бюджетним установам добродійні внески для виплати зарплат співробітникам.

Як повідомляє УНІАН, про ухвалення такого рішення на сьогоднішньому засіданні Кабміну журналістів повідомив виконувач обов’язків міністра фінансів Ігор Уманський.

Він відзначив, що можливість використання зазначених коштів з дозволу тих, хто робить такі внески, на ці цілі визначено законодавством.

«Ці гроші можуть бути використані для виконання статутних цілей, у тому числі і для виплати заробітної плати», – сказав Уманський, відзначивши, що, насамперед, це стосується установ освіти, культури і охорони здоров’я.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 16

це вже астрономічний піздєц

розквітне благодійництво буйним цвітом)

хорошо живем

виживаєм(

мы жить хотим, а не существовать

ойбля..

та не кажи

отака херня малята

феерия беззакония и коррупции.

спосіб виживання на випадок затримки фінансування

так за урядовими показниками та заявами ми ростем і розвиваємся, а бюджет перевиконано! які в біса "на випадок"? чи у уряду параліч мозку?

яке перевиконання бюджету?)) ми в ямі і підвищення соцстандартів - це кілок в домовину - треба або заморожувати виплати або запускати печатний станок розкручуючи інфляцію

це не просто кілок, це державний злочин, що полягає в узаконенні корупційної схеми для ДЕРЖАВНИХ закладів освіти. це вже називається "випрягай - приїхали".

Рекомендовал эту запись

сам так подумав


 Мітки

я у твіттері

клуб мандрівниківКалендар
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua