Soyez realistes, demandez l’impossible.

Будьте реалістами - вимагайте неможливого!!


Орест Форко

Європейські дні добросусідства.Кордон 835

29 серпня біля 835 прикордонного знаку у с.Кречів (Волинська область) – Крилів (Люблінське воєводство) відбулися шості Європейські Дні– святкування закінчення літа, волевиявлення про те, що ми хочемо бачити європейське майбутнє України та долучитися до будівництва мостів, а не залізних мурів між народами, які творять європейську спільноту. Ще під час доїзду порадувала турбота організаторів – скрізь на поворотах були яскраві вказівники з надписом «фестиваль». Про оригінальність місця проведення постійно нагадували своєю присутністю наші доблесні «зелені берети»з раціями та собаками та обмежена стрічками територія. Робота проведена організаторами вражала – посеред поля було споруджено ціле містечко, особливо порадувала достатня кількість біо- та деревяних туалетів, нестача яких  традиційно є стандартним недоліком більшості фестів. Хоча цьому є логічне пояснення – в кущі тут не підеш – скрізь прикордонники))

Порадувала й відсутність продажу алкоголю, сам став свідком коли зранку «попросили» палатку через продаж алкоголю пісоя чого подібне не повторялось. Хоча народні умільці примудрились продавати волинський самогон під виглядом продукту ремесл)).

В рамках Європейських Днів Добросусідства відбулася ціла низка заходів: Форум транскордонної співпраці, Екуменічна Молитва, виступи польських та українських творчих колективів, виставки та презентації організацій, ярмарок ремесел, майстер класи, фестиваль спортивної культури та спорту, футбольний матч, лицарські турніри, Транскордонний ярмарок, Єврореспубліка. Спеціально було відновлено міст, що став символічним місцем зустрічі для учасників та гостей свята з різних сторін кордону. Відбувалось щоправда все це при немилосердній спеці, що трохи псувало загальне враження.
Форум Транскордонної Співпраці був багатий на іменитих гостей: в.о Голови Представництва Європейської Комісії в Україні Дірк Шубель, Заступник Голови місії Швеції в Україні Христіан Камілл, Посли Сейму Республіки Польща, представники Європейського Парламенту (Павел Коваль)та інші.

В результаті проведення Форуму була підписана Кирилівська декларація про добросусідство, що заохочує до «об’єднання зусиль з метою розвитку українсько-польської співпраці, задля побудови відкритого громадянського суспільства по обидві сторони кордону».

Кульмінацією програми Європейських Днів Добросусідства став концерт «Кордон 835». Спочатку виступав маловідомий гурт «Гуд лайф» з досить якісною музикою та англійськими текстами рівня незакінченої середньої школи(американської) типу «гьорл ін фає»)), а пізніше драйвова «Ікебана» після кожної пісні якої, дівчатки пищали «Назар!»)) та веселий «Збіг обставин». Людей було не дуже багато і можна було лежати на травичці просто біля сцени, що я й робив насолоджуючись останнім днем літа та якісною музикою.

пс:Волинське ТБ - найкраще)

Дєлєгація з минувшини
Дастінка працюють
Чим би дитя не тішилось
"Зустріч на Ельбі"
святкове небо
одинокі біотуалети(насправді я фоткав шпиль на адньому фоні - це вже територя Польщі)
прям Жана Дарк на фоні грозового неба
Ікебана і "назааар!"))
Народ відтягується
Збіг обставин


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 59

Прикол... А в Польшу можно было перебежать?
якшо є діюча шенгенська віза - то да, якшо ні - тільки до моста
мля... а они к нам могли заходить?
Рекомендовал эту запись
Народные умельцы - наше всьо))
там був діючий ткацький станок і чувак що шиє шмкарні шкіряні пояси, капшуки і тд.
здорово:) ну, на самом деле, мне кажется, что сам фестиваль - дело хорошее, но пользы от него для добрососедства в смысле пересечения границы - ну ни на грош.
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись
спасибі
Рекомендовал эту запись

шарики.Ура!!!!!!

Ура!Ура! УРа!
Ура))) З приводу "найкраще" ти трохи загнув, просто там працюють найкращі журналісти)))) Доречі твій синхрон був найкращий у моєму сюжеті )))) Це всі відзначили )) А як дощик, не намочив вас???
трохи намочив,але ми якраз вже виїзжали, я власне і мав на увазі що у вас працюють найкращі журналісти. А апаратура у вас залишає бажати кращого( це каменюка в город твого начальства))
Та каменюка вважай не долетіла, навряд чи хтось з мого керівництва читає КП )))
Рекомендовал эту запись

Я!

Ти!)
Рекомендував цей запис
дзенькую бардзо слічній панєнці))
;)
Рекомендовал эту запись
спасибі
Рекомендовал эту запись
дякую
Рекомендував цей запис

Юппі-юппо)

Цо-Цо?
га? а, просто пишуть: напишіть, чому рекомендуєте, от я і заповнюю графу)
Рекомендував цей запис
дяк-с
Рекомендував цей запис
Рекомендував цей запис

шкода, не був :(

вдень була неймовірна спека а ввечері - холодно) так шо не жалій
перефразовуючи Леся мона сказати - це гівно, а не добросусідство...пішли вони на йух разом із своєю добротою..
пропонуєш поставити нову берлінську стіну?))
нє і да. обнести стіною і залить бетоном))))))

 Мітки

я у твіттері

клуб мандрівниківКалендар
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua