Soyez realistes, demandez l’impossible.

Будьте реалістами - вимагайте неможливого!!


Орест Форко

Міткиевро, євро2012

Історійки під ЕВРО.

Ранок неділі обіцяв бути прекрасним. Олег прокинувся сам, без ненависного дзвінка будильника, потягнуся, намугикуючи «ми хлопці з Бандерштату» прийняв душ, загорнувся в халат і поставив джезву з кавою в бляшку з піском. Включив кухонного «брехунця», який радісно відрапортував що до старту Єврочемпіонату залишається 10 днів. — Тре замовити столика в «Роберта Домса» — майнула думка — манав я викидати такі гроші на квитки та поїздку в Київ чи тим паче Донецьк, все одно тут роботи буде повно. А в «Домса» і екрани здоровенні і пиво відмінне свіжесеньке – пивоварня за стіною і вушка в них гострі та смачні. Лепсько буде, і всі кумпелі будуть під боком.   
Олег посміхнувся, налив собі кави, неспішно сьорбнув перший гарячий ковток, закурив і включив «брехунеця №2» — телевізора. Останні новини були традиційними: Колєсніков знову щось відкрив, Янукович ляпнув чергову дурницю, Азаров лаяв «папередників», а в селі Н. внук зарізав діда з-за пенсію. На МТВ крутила задом і трясла силіконовими цицьками чергова попсова блондинка. Олег зітхнув, вимкнув тєлєка, запустив ноут і включив джаз.
Задзеленчав телефон – Алло, як ся маєш друже? – голос Януша стрімко ввірвався в недільний ранок – В тебе випадково немає місць на 9 червня?
— Салют Януше! Місця якраз є! Я взяв в кредит останню квартиру на своєму поверсі. Скільки тре? І що за люди?
— Мої друзі – португальці. Хороші хлопці! 24 людини.
Олег на мить задумався. – Добре друже, якщо твої хороші хлопці не бояться спартанських українських умов нехай приїзжають. В тісноті та не обіді! Ціна буде 20 Євро з людини. Підходить?
— Питаєш, звісно підходить, Ваші ціни луплять як скажені, тай десять днів всього зосталось, ти просто знахідка для моїх друзів Олеже. За ними не заржавіє. Я з твого дозволу дам твої контакти Енріке, він керівник групи. Спишетесь в інеті.
— Окей Януше. Бувай.
Олег вимкнув телефон і задумався. Близько року назад він продав добротну бабусину хату в Сокільниках і придбав 3 квартири в новобудові в ближньому центрі – двокімнатну, де власне мешкав сам та дві однокімнатні для здачі щодобово. Справи в нього йшли непогано, квартири справно приносили прибуток, тому він ризикнув і взяв в іпотеку останню — трикімнатну, досі не викуплену квартиру на своєму другому поверсі. Таким чином в його розпорядженні був весь поверх. Однак 30 людей одночасно приймати йому ще не доводилось. До того ж одна з однокімнатних уже була заброньована четвіркою німців. Отже в однокімнатній можна поселити шестеро осіб – там двоспальне ліжко і диван, місце поставити ще один є, зрештою як і в усіх 3 кімнатах великої квартири. Отже необхідно 4 додаткових дивани.
«Сань, терміново потрібні 4 розкладні дивани, прості та міцні з темною оббивкою до 7 червня.» – швидко набрав повідомлення вконтакті старому товаришу Сані, який тепер мав свій мебельний цех десь біля Яворова.
«Богданка, мені тебе потрібно як красиву жінку та перекладача з португальської на 9 на весь день і всю ніч» — відписав давній колежанці з інязу на фейсбук
«Лесюнь мені потрібно 60 комплектів постільної білизни та десятки три кухонних рушників до 8 червня» — написав знайомій швеї смс.
Що ще? Лампочки є з запасом, свічки на випадок відключення світла теж, побутової хімії вистачає, одноразових тапочок теж. А ось і Енріке намалювався – хоче додати в друзі на ФБ. Бум сподіватись англійську він знає.
— Привіт Енріке! Як ся маєш?
— Привіт. Приїзжаємо 9-го, приблизно о 12. Нам потрібен автобус для трансферу з вокзалу до тебе, на стадіон – назад в місто, можливо ще трохи по місту потім назад до тебе, а наступного дня година 12 на вокзал. Нам би щось перекусити по приїзді, трохи горілки та ящики три пива якщо можна.
— Окей Енріке. Автобус плюс 200 Євро. Перекуска та випивка ще 200. У Вас буде трикімнатна та однокімнатна квартири. По ліжку та 2 дивани в кожній. Підходить?
— Підходить, якщо ще щось згадаю напишу.
Отже список покупок: ящик горілки, пляшок 5 коньяку, 6ящиків пива та поїсти на 30-х – подумав Олег – Тільки б самому не ужратися з гостями….
(далі буде)
Оригінал на хуторі Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных


  • (+1/0)

 Мітки

я у твіттері

клуб мандрівниківКалендар
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua