Soyez realistes, demandez l’impossible.

Будьте реалістами - вимагайте неможливого!!


Орест Форко

Про ідеї що лежать на поверхні.

Йшов я сьогодні свої законні 300 метрів від зупинки маршрутки і думав: Чому ЗАЗ не відновить випуск горбатих запорожців хоча б в обмежених кількостях. Усі потрібні креслення у них є, модернізувати — спеціалісту тиждень роботи і в результаті продукт куди конкурентноздатніший ніж «таврія». Сам би взяв ще й люксовій комплектації. А якщо не економити на товщині металу то можна спокійно протиставляти як безпечний і надійний автомобіль на противагу китайцям. І красивий — що головне.) 
А от якщо взяти продукти — для чого витрачати мільйонні кошти на рекламу на тб. Достатньо великими буквами написати «ВИРОБЛЕНО ЗГІДНО ГОСТУ 1987 РОКУ». Цього буде достатньо щоб викликати зацікавлення покупця і він спробував ваш продукт. Якщо якість справді відповідна — він ваш! Тобто мета приваблення покупця елементарно вирішується одним речення великими буквами на упаковці, без дорогущих рекламних бюджетів.

Оригінал на хуторіРекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 76

А у нас в селі робицьця оце отак - задушив підсвинка, кишки помив, натовк свіжим українським мНясом і салом в пропорції по ТУ (як сам захотів) на деко і в піч. Якщо хтось це бачив - той мене зрозуміє.... І скіко воно там стоє? хрЄн порахуєш. Ото і жреш скіко влізе, бо ні жаба не даве, ні жінка не кричить : "Хватить жерти, вже на 100 рублів нажер за вечір". Оце так у нас в селі Тирловка роблять, що в цетрі неньки розташоване вдалі від всяляких столиць та мегасуперполісів... Жеремо кавбаси, буженіни та копченості й ціни, блять, не знаємо. Думаємо що все ще по два двадцять... і наминаємо

 Мітки

я у твіттері

клуб мандрівниківКалендар
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua