Soyez realistes, demandez l’impossible.

Будьте реалістами - вимагайте неможливого!!


Орест Форко

Про ідеї що лежать на поверхні.

Йшов я сьогодні свої законні 300 метрів від зупинки маршрутки і думав: Чому ЗАЗ не відновить випуск горбатих запорожців хоча б в обмежених кількостях. Усі потрібні креслення у них є, модернізувати — спеціалісту тиждень роботи і в результаті продукт куди конкурентноздатніший ніж «таврія». Сам би взяв ще й люксовій комплектації. А якщо не економити на товщині металу то можна спокійно протиставляти як безпечний і надійний автомобіль на противагу китайцям. І красивий — що головне.) 
А от якщо взяти продукти — для чого витрачати мільйонні кошти на рекламу на тб. Достатньо великими буквами написати «ВИРОБЛЕНО ЗГІДНО ГОСТУ 1987 РОКУ». Цього буде достатньо щоб викликати зацікавлення покупця і він спробував ваш продукт. Якщо якість справді відповідна — він ваш! Тобто мета приваблення покупця елементарно вирішується одним речення великими буквами на упаковці, без дорогущих рекламних бюджетів.

Оригінал на хуторіРекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 76

Це саме з тої парафії - хто зможе розібратися в тих кресленнях і де та технологія? Ніхто і ніде! А хто може придумати виробництво, коли змалечку вже 20 років лише прикручує колеса до машинокомплектів ДЄУ? Це всерівно, що тебе посадити в космічний корабель та заставити злетіти.
Ви недооцінюєте наших майстрів. в мене двоюрідний брат сам склав робоче авто з 3 різних машин, і він далеко не виняток.
він самоучка... а ми говоримо про високотехнологічний процес виробництва автомобіля. Це різні речі. А я кісні продукти харчування промисловість панів олігархів не виробляє. Якісне виробляють люди самотужки - уе правда. Я сам вже вмію багато чого виробляти , хоча почав цим займатися з літа. Після моїх експериментів змілися мої звички - майже нічого не вживаємо сімєю виробленого фабриками та комбінатами.
дядьку ти хоть трохи шариш в машинобудуванні?тоді не пизди.розібратися в кресленнях
Сынишка, тебе до моих познаний в этой жизни ещё долго идти. И я уверен - ты хер дойдёшь - тебя просто туда не пустят ни сегодня ни завтра. А чтоб ты знал - когда ты ещё( как говорит Поликарпыч) был мутной каплей на кафеле в бане, я уже с отличием закончил свой первый ВУЗ.... не бахвальства ради, а чтоб внести ясность... Про дальнейшие исторические параллели я просто промолчу, чтоб не выглядеть нескромным Пшёл под лавку...

 Мітки

я у твіттері

клуб мандрівниківКалендар
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua