Soyez realistes, demandez l’impossible.

Будьте реалістами - вимагайте неможливого!!


Орест Форко

Про ідеї що лежать на поверхні.

Йшов я сьогодні свої законні 300 метрів від зупинки маршрутки і думав: Чому ЗАЗ не відновить випуск горбатих запорожців хоча б в обмежених кількостях. Усі потрібні креслення у них є, модернізувати — спеціалісту тиждень роботи і в результаті продукт куди конкурентноздатніший ніж «таврія». Сам би взяв ще й люксовій комплектації. А якщо не економити на товщині металу то можна спокійно протиставляти як безпечний і надійний автомобіль на противагу китайцям. І красивий — що головне.) 
А от якщо взяти продукти — для чого витрачати мільйонні кошти на рекламу на тб. Достатньо великими буквами написати «ВИРОБЛЕНО ЗГІДНО ГОСТУ 1987 РОКУ». Цього буде достатньо щоб викликати зацікавлення покупця і він спробував ваш продукт. Якщо якість справді відповідна — він ваш! Тобто мета приваблення покупця елементарно вирішується одним речення великими буквами на упаковці, без дорогущих рекламних бюджетів.

Оригінал на хуторіРекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 76

После лексусятины хочется мерседятины, а потом и бентлитятины!!!! Так что жрите шо дают и радуйтесь, что таам есть аж  5% мняса мезозойской эры ибо завтре, когда будете жрать 100%-е говно  европейское мясо, будете вспоминать эту колбасу из говна, диоксида, суперфосфата и мезозойского мяса, как шедевр цивилизации.

   

схоже ви не куштували якісних продуктів вироблених на Зх.Україні і мені достатньо горбатого запорожця без мерседесів)
він самоучка... а ми говоримо про високотехнологічний процес виробництва автомобіля. Це різні речі. А я кісні продукти харчування промисловість панів олігархів не виробляє. Якісне виробляють люди самотужки - уе правда. Я сам вже вмію багато чого виробляти , хоча почав цим займатися з літа. Після моїх експериментів змілися мої звички - майже нічого не вживаємо сімєю виробленого фабриками та комбінатами.
Мова йшла не про таких, що будуть раді горбатому, а про тих, яким обрид лексус
ця каста певно на горбатих не пересяде)

 Мітки

я у твіттері

клуб мандрівниківКалендар
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua