Soyez realistes, demandez l’impossible.

Будьте реалістами - вимагайте неможливого!!


Орест Форко

Про ідеї що лежать на поверхні.

Йшов я сьогодні свої законні 300 метрів від зупинки маршрутки і думав: Чому ЗАЗ не відновить випуск горбатих запорожців хоча б в обмежених кількостях. Усі потрібні креслення у них є, модернізувати — спеціалісту тиждень роботи і в результаті продукт куди конкурентноздатніший ніж «таврія». Сам би взяв ще й люксовій комплектації. А якщо не економити на товщині металу то можна спокійно протиставляти як безпечний і надійний автомобіль на противагу китайцям. І красивий — що головне.) 
А от якщо взяти продукти — для чого витрачати мільйонні кошти на рекламу на тб. Достатньо великими буквами написати «ВИРОБЛЕНО ЗГІДНО ГОСТУ 1987 РОКУ». Цього буде достатньо щоб викликати зацікавлення покупця і він спробував ваш продукт. Якщо якість справді відповідна — він ваш! Тобто мета приваблення покупця елементарно вирішується одним речення великими буквами на упаковці, без дорогущих рекламних бюджетів.

Оригінал на хуторіРекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 76

Рекомендовал эту запись
Лєнчик просвіти автоЗАЗ)
да запросто, а лучше ВР, я б им показала б "Кузькину мать"
а чого лише дві ідеї?.. вчора мало,.. і не того?.. :)))))
а шо ідеї появляються коли вчора багато і того?))
у кожного митця по-своєму... :))))))
Гарна ідея! Але є проблема у втіленні. Влада не допустить цього, якщо сама не стане цим займатися. А сама не стане - бо все ж таки треба щось робити, та ще й для людей. А вони так не вміють.
власник ЗАЗ успішно лобіює свій бізнес - тому нас іномарки такі дорогі, так що при бажанні втілити це не проблема
тоді цю ідею треба донести до власника ЗАЗ
Рекомендовал эту запись
сенкс
Рекомендував цей запис

Ореста в Президенти...

Ореста - в запарожцы!
до речі дійсно запорізька тематика мене переслідує останнім часом)) то про люльки, то про ЗАЗ))
+100!!!
Если производить харчи по госту 87 г.,то за какаой "Х" лексус куплять?На него так не заработаешь.
Якщо не викидати мільйони на ТБ_рекламу і розуміти що сам бренд теж дорогого вартуватиме з часом то проста логіка підказує що випускати якісне варто!
Ни один из колбасных цехов , на рекламу не тратит ни копейки.Разве что на вывеску.....)))))))))))))А колбасу не то что жрать,кушать не возможно!!!

После лексусятины хочется мерседятины, а потом и бентлитятины!!!! Так что жрите шо дают и радуйтесь, что таам есть аж  5% мняса мезозойской эры ибо завтре, когда будете жрать 100%-е говно  европейское мясо, будете вспоминать эту колбасу из говна, диоксида, суперфосфата и мезозойского мяса, как шедевр цивилизации.

   

схоже ви не куштували якісних продуктів вироблених на Зх.Україні і мені достатньо горбатого запорожця без мерседесів)
«ВИРОБЛЕНО ЗГІДНО ГОСТУ 1987 РОКУ». Не так треба писати!!! А так - "ВИРОБЛЕНО ПО ДСТУ ДОБИ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ" А горбатого запорожця уже ніхто не зробить, бо вимерли ті люди, які його робили і яких ви презирливо обзиваєте совками. Оце вам і відповідь - коли в нас геноцид.
"ВИРОБЛЕНО ПО ДСТУ ДОБИ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ" - надто загальна фраза, потрібен реально існуючий ГОСТ, Враховуючи дати виробництва горбатого- 1960 - смію надіятись що не всі і технології та креслення збереглись.А совки і геноцид це з іншої парафії.
Це саме з тої парафії - хто зможе розібратися в тих кресленнях і де та технологія? Ніхто і ніде! А хто може придумати виробництво, коли змалечку вже 20 років лише прикручує колеса до машинокомплектів ДЄУ? Це всерівно, що тебе посадити в космічний корабель та заставити злетіти.
Орест, думки твої шикарні (навіяні погодою мабуть))) і корисні для пересічного українця. Але одне малесеньке, але дуже вагоме заперечення - Розробити якісне, доступне і дешеве авто не зовсім потрібне, оскільки тоді суттєво впаде попит на ті марки, які зараз приносять суттєвий прибуток і коштують доволі вагомі гроші. Закони ринку по-українськи(((
Я бы уже и жигули старые постепенно запрещал.
добре забороняти Жигулі, споглядаючи на них крізь віконце Хюндая)))
міняти протрібно такий ринок. як і владу
хто ж сперечається...
Ты же ушел на Хутор! Нет? Машин и так хватает на дорогах, чтобы еще запорожцев туда выпускать.
Как житель города могу спокойно сказать тебе - НЕКОГДА такого не будет.
авторитетна аналітика
а ты думал
Рекомендовал эту запись
хм, если модернезировать - взял бы. у нас в городе один чувак на горбатом кабриолете катается. очень даже ничего так...
от і я про те)
ты этого никогда не поймешь!!!!!! и даже говорить бесполезно ст тобой!!!!!! скажу одно, шо твой львовский бандеризм является непреодолимой силой для подобного рода проектов на украине!!!!))))))) ты удивишься? но это именно так!!!!!!! и никак иначе!!!!!! Я валяюсь, как ты будешь злиться, как с балалайкой, помнишь???))))))0 но я сказал абсолютную истину!!!!!!!
адвоктат просте питання хто при владі в ЗАЗі та Україні? Ваші ж московські маріонетки.
ошибочка!!!!!!! ты видимо плохо разбираешься в русско-украинских отношениях..... Я нукович никогда не был промосковским политиком!!!!!! Его таковым выгодно представлять его политическим противникам, но это далеко от истины!!!! А твои рассуждения по повозу ЗАЗа просто анекдотичны!!!!!!! ты видимо редко читаешь и перечитываешь мои посты..... там я рассказывал о том, что есть главное в экономике!!!!!! Так шо никогда твои мечты не осуществлятся - это такая же нелепость, как и посты балашова!!!!!!!)))))))))))
справа не в тому.горбатий запорожець не сімейна машина,не дівчача машина,не мужська машина.горбатий - то ексклюзів для цікавих людей.а ексклюзів має коштувати дорого.дешевих горбатих ніхто брати не буде.як власник таврії скажу,що то цілком добротна машина і в дешевий новий горбатий я б не пересів.
ок в обмежених кількостях і якісний. жук нью-бітл для українців))

.як власник таврії скажу,що то цілком добротна машина     ... 

сынок, не позорься... власнык таврии

 Мітки

я у твіттері

клуб мандрівниківКалендар
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua