Soyez realistes, demandez l’impossible.

Будьте реалістами - вимагайте неможливого!!


Орест Форко

Міткифото, фотки

Про фото

Бережіть фотки.  Навіть якщо ви собі там не надто подобаєтеся. Якщо вона важить 10 метрів — стисніть до 1000 по довгій стороні, щоб коли-небудь ви змогли надрукувати її 10 * 15. Якщо ви з'їздили на шашлики із друзями й привезли купу пяних фоток – залиште хоча б  п'ять найцікавіших, бо через десять років вони можуть мати значно більшу цінність і для вас, і для інших. 
Пам'ять заглушиться новими враженнями, старі речі перекочують на горище та згодом на смітник, а все життя потрохи перетвориться на спогад. Ставитеся дбайливо до того, що може стати найдорожчим спогадом.
 
Зараз ви ще не знаєте, що Іра поїде в Штати,  зробить блискучу карєру, говоритиме з акцентом на рідній мові по скайпу і в кожній розмові сумуватиме за Україною (але так і не повернеться), Міша сп'яну трахне сестру Толіка, отримає по морді, і їх уже не можна буде запрошувати разом — тільки порізно, інакше один не прийде. Катя помре при родах, Ліна з  точеної амфродіти перетвориться на дорідну, червонощоку, язикату бабу (ви все одно будете її любити), Оля обріже косу, переїде в Москву і ви зрідка читатимете про неї в модних журналах, Макс подасться в будисти, Андрюха стане простим пузатим дядьком з 3 дітьми. 
Але поки що, саме на цій фотографії, ви всі разом посміхаєтеся в об'єктив камери — молоді та такі щасливі….

Оригінал на хуторі  Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 58

я не поділяю політику тутешньої адміністрації. хоча стару френдстрічку листаю час від часу.

 Мітки

я у твіттері

клуб мандрівниківКалендар
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua