Soyez realistes, demandez l’impossible.

Будьте реалістами - вимагайте неможливого!!


Орест Форко

Прощай камуфляж?

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо носіння форменого одягу, використання знаків розрізнення та символіки».

Символіка об’єднань громадян, політичних партій і громадських організацій не повинна відтворювати державні чи релігійні символи, а також символіку Збройних сил України, інших військових формувань, а також органів виконавчої та судової влади, затверджену відповідними постановами Кабінету міністрів України.

Купівля, продаж, обмін чи інша оплатна передача ордена, медалі, нагрудного знака до почесного звання, їхнє привласнення або носіння особою, яка не має на те права, або їхнє незаконне зберігання, а так само носіння військової форми одягу ЗСУ, форми одягу інших військових формувань, органів виконавчої та судової влади, знаків розрізнення, використання колористики «камуфляж» для військовослужбовців та осіб, які мають спеціальні звання, особами, які не мають на те права – тягнуть за собою попередження або накладання штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, тягнуть за собою накладання штрафу від 15 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стосовно орденів, медалей, нагрудних знаків та символіки ЗСУ закон виглядає логічним.

Але під заборону потрапляє і звичайний камуфляж, який носять мисливці, рибалки, туристи, страйкболісти, реконструктори... 

 

 Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 29

Бред....
ще й який)

вот уроды

гггг, вспомнилось, у Будячка вот...шоры...эмс...секси-хаки...:)

вот как так вот можно?) как с такими законами жить та теперь?))))))))))))

я уж про Смокеда молчу))) придется видать соболезновать))))))

шорты)
та я поняв))
думаю "мілітаристи" піднімуть бунт і цю норму скасують. А то прикинь похід на київ страйкболістів їз зброєю - народ точно подумає шо революція почалась.

"Москва" заменить на "Киев" http://www.youtube.com/watch?v=mKgac_xcDcg&feature=related

и всё будет ок :))))

ггг
Рекомендовал эту запись

Это когда делать нечего, тогда и стебаются по всякому над всем и вся. народ-то все-равно схавает. А они посмеются от души. Шутники, знаете-ли.

мілітаристи - доволі чисельна і добре організована група. думаю просто так це не прйде.
Рекомендовал эту запись

Да пошли они. Эдак можно на любого туриста наехать. Ледорубом по мозгам за такое.

для того і роблять)
этот бред еще могут пересмотреть?
так, буде ще одне голосування.

кста, респект камуфлированной картинке в теле текста))))))))))

сразу то и не заметно.... :)

Йобнулись они, простите!!!
схоже на те)
Орест, а при чем тут КП?
Тому що це заторкує права члекнів спільноти на насіння практичного і зручного одягу.
ну повышение стоимости кефира тоже затрагивает, например.

Источник

Законопроект "О внесении изменений в некоторые законы относительно ношения форменной одежды, использования знаков различия и символики" не запрещает ношение камуфляжа гражданским лицам, но устанавливает четкие стандарты камуфляжа, который используют силовые структуры.

Об этом сказал один из авторов законопроекта, народный депутат от Партии регионов Василий Грицак, комментируя опасения, что запрет будет касаться ношения "камуфляжной" одежды.

"Камуфляж можно будет использовать. Каждый камуфляж имеет свой артикул, который представляет собой специфические параметры этого изделия. Например, подразделение "Сокол" одевается в камуфляж, стандарты которого утвержден Кабмином. В соответствующих постановлениях Кабмина определен четкий артикул каждого камуфляжа, используемый военными подразделениями. Такой камуфляж нельзя будет использовать. А камуфляж других стандартов можно будет свободно носить", - отметил Грицак.

По словам парламентария, согласно закону, форма казачьих и охранных организаций должна отличаться от официальных стандартов, которые согласно постановлению правительства используются силовыми структурами Украины. "Лампасы, звезды, герб и флаг Украины отдельные организации не смогут использовать", - отметил Грицак.

Головне науково-експертне управління, проаналізувавши законопроект, вважає, що прийняття законопроекту в його нинішньому вигляді є недоцільним з огляду на таке. Загальні зауваження і пропозиції 1. Як і раніше (позиція була висловлена у висновку № 16/3-891/4586 28.07.2009 р. до попереднього варіанту цього законопроекту), Головне управління вважає сумнівним досягнення законопроектом поставленої у Пояснювальній записці мети демілітаризації суспільства і упередження злочинних дій з використанням форменого одягу. Насамперед незрозуміло, як з упорядкуванням використання військової форми одягу пов’язана «демілітаризація», тобто повне чи часткове роззброєння, скорочення та ліквідація озброєнь і збройних сил, військової економіки, мобілізаційних ресурсів, підготовлених до війни людських резервів, військово-навчальних закладів і системи військового навчання населення. В міжнародному праві «демілітаризація» – термін, якій передбачає відвід збройних сил з території, прилеглої до кордону держави, ліквідацію військових об’єктів тощо (див. напр. Дипломатичний словник, Словник юридичних термінів). Навряд чи положення проекту сприятимуть і упередженню «злочинних дій з використанням форменого одягу», оскільки осіб, які наважились на здійснення злочину, навряд чи зупинить небезпека адміністративного стягнення у вигляді накладення штрафу за незаконне носіння форменого одягу. 2. З іншого боку, заборона використання окремих елементів військової форми одягу, на наш погляд, є сумнівною. У поданому вигляді законопроект може зашкодити особам, які використовують у побуті, при полюванні та риболовстві формений одяг або одяг в колористиці камуфляж, що залишився, наприклад, після звільнення з військової служби, у зв’язку з неможливістю з тих чи інших обставин придбати інший якісний одяг для вищевказаних цілей. Елементи військової форми одягу використовуються національно-патріотичними організаціями, є історичним обов’язковим атрибутом у традиційному одязі козацтва. В пояснювальній записці звертається увага саме на те, що козацькими осередками, які є за своїм статусом об’єднаннями громадян, використовуються «знаки розрізнення (погони, зірочки, лампаси) символіка силових структур». Однак, використання в установленому порядку атрибутики та символіки Українського козацтва схвалено Указом Президента України від 04.01.1995 № 14/95. Також елементи військової форми одягу широко використовуються у стильному напряму в одязі, у так званому стилі «мілітарі», що виник після закінчення першої світової війни, а наразі має велику популярність і використовується майже усіма відомими дизайнерами одягу і світовими брендами. Таким чином, за законопроектом для моделей та дизайнерів після показу моди у даному стилі має наставати адміністративна відповідальність, оскільки вони не є особами, які мають право на «використання знаків розрізнення, колористики «камуфляж» для військовослужбовців та осіб, які мають на це право» (див. доповнення до ст. 186-1 КупАП).
Рекомендував цей запис

Мій улюблений для лісу одяг.

і не тільки)
Рекомендовал эту запись

ну не пидорасы ли?!

риторичне питання

 Мітки

я у твіттері

клуб мандрівниківКалендар
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua