Soyez realistes, demandez l’impossible.

Будьте реалістами - вимагайте неможливого!!


Орест Форко

Пам'яті Хема

50 років тому, вставши рано вранці доки його дружина ще спала, Ернест Хемінгуей пройшов у вестибюль свого будинку в Айдахо, дістав з шафи свою улюблену двостволку і застрілився. Друзі і близькі Хема знали, що останніми роками він був вже не в собі. У нього була депресія і параноя з приводу стеження. Йому здавалося що за ним усюди йдуть агенти ФБР, і що всюди розставлені жучки, телефони прослуховуються, пошта прочитується, банківський рахунок постійно перевіряється. Він міг прийняти випадкових перехожих за агентів.Словом Матриця відпочиває.  

Його намагалися лікувати за законами психіатрії того часу: він переніс 11 електрошоків, після чого подзвонив своєму другу щоб повідомити, що жучки розставлені і в клініці. Спроби лікування не давали ніяких результатів. Він не міг працювати, перебував в депресії і параної, і все частіше подумував про самогубство. Були і спроби (наприклад несподіваний ривок у бік пропелера літака), від яких вдавалося його вберегти.

І нарешті, фатальний ранок 2-го липня 1961-го року… 

Пройшли десятиліття. По лінії закону про свободу інформації у ФБР був зроблений запит про Ернеста Хемінгуея. Відповідь: стеження було, жучки були, прослуховування теж було. Його підозрювали у зв'язку з Кубою. No big deal, really. Прослуховування було навіть в психіатричній клініці звідки він дзвонив щоб повідомити про це… Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 32

все таємне з часом стає явним.

 Мітки

я у твіттері

клуб мандрівниківКалендар
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua