Soyez realistes, demandez l’impossible.

Будьте реалістами - вимагайте неможливого!!


Орест Форко

Безпровідний інтернет: що обрати?

Зараз вдома юзаю сдма безлім — 7 грн/день. Номінальна швидкість 3,1 Мбіт/с, реальна в середньому десь наполовину менша. Обдумую варіанти на що замінити. Флешка-модем у мене є від сдма, чи можна буде його використовувати з іншим оператором? Укртелеком зараз пропонує 2 гб за 60 грн Інтертелеком два варіанти безліма за 65(153 Кбіт/с )та 99 грн. В когось є досвід їх використання? Або порадьте свій варіант.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 22

Наврядчи можна буде. Хоча... це все залежить від оператора. Правда не зіштовхувався з таким у безпровідних варіантах. Якби в Києві... то я б щось порадив. А у Львові... Я позапитую, розвідаю й скажу що дізнався.
сенкс
МТС-Коннект. 9 ком/Мб. Рекламували, як такий, що покриття по Україні. Коштував модем - майже 400 грн. По Україні не користувалась - а взяла, напевне для галочки, щоб було, бо зараз нерозумію де це мені прям по Україні так потрібен інет. Вважаю, що дуже дорого. Можна порахувати - що закачка фільму потягне дофіга (на 1,5 Гб - 162 грн.). В загалі - можна тільки новини читати - не більше. Напевне, краще брати окремі модеми - для Києва, чи по Україні, чи по району - не знаю але мій інет занадто дорогий.
дорого, навіть моя сдмейка дешевша)
укртелеком (ОГО) подруга юзала. не понравилось. пришлось отказаться даже до конца контракта со всеми последствиями.
знач сильно не сподобалось
Не доганяю, почему не понравилось? Может, там не было покрытия, где она хотела юзать?
мєдьчаєт єнтот мір, увы... Вже й орест слово дріт забув
нема в нас дроту, точніше він є, але протягнути його мені винесе штуку грн.
Нє панімаю вапроса Нафіг бездротовий, якшо можна вп протягти? І мати сотку. Чи у Лембергу не мона?
я зараз трохи за Лембергом
Я два роки користуюся ОГО!Безлім. Але безлім відносний, звичайно ж. 10 гіг віддається на максимально можливій швидкості (реально це не вище 2,2 Мбіт/с), а потім швидкість ріжеться до 64 Кбіт/с. Але на цій швидкості можеш користуватися до кінця місяця, а з 01 числа нового місяця швидкість знову максимально можлива. Коштує ця шняга зі всіма платежами 127,5 грн./міс. Там де є покриття - супер! Був момент, коли в них ремонти йшли по всій мережі - збої були два місяці. Але це ще минулого року було. Навіть якщо б це коштували тільки 10 гіг, то 1 Мб=1,3 коп.
сенкс
Тоже их юзала больше года. Ночью после часа они отключали на пару часов инет )))) у них постоянная профилактика была. Тарифный был 60 грн безлим - не жаловалась.
читав відгуки - багато нарікали на швидкість, це правда?
он какой-то странный был ))) я его раскачивала. Сначала гавно скорость была а потом играть даже в игры удавалось. Как я уже говорила, фильмы не накачаешь, но за то для жизни меня он вполне радовал.
Укр телеком юзала больше года. Удобно очень. Платила за безлимку 60 грн. Скорость устраивала. Доки, сайты достаточно быстро ползали по ноуту. Из минусов: фильмы качать анриал... Знаю точно, что Киевстар вроде как предлагает хорошие тарифные планы. Зайди на сайт и поюзай операторов киевстара.
Что это за безлим за 60 грн? Не слыхал такого. Или ты о кабеле говоришь?
не именно о модеме. у меня был безлим до 5 гиг одна скорость после 5 ее практически не было.
то, есть, ты хочешь сказать, что мобильный инет? :) модем есть что в кабельном соединении, что в мобильном.
Я хочу сказать, что в 2010 году я на печерске поехала в отделение укртелекома и купила два модема белого цвета по 199 грн и там же оформила подключения интернета (под контракт из-за модемов) 60 грн абонплата в месяц. Я не знаю, может это был "мобильный интернет", но меня он очень сильно устраивал в качестве работы )
да, это мобильный интернет. :)

 Мітки

я у твіттері

клуб мандрівниківКалендар
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua