Soyez realistes, demandez l’impossible.

Будьте реалістами - вимагайте неможливого!!


Орест Форко

Друковані ЗМІ vs нові медіа: поразка неминуча.

Одним із традиційних занять під час подорожей поїздом для мене є ритуал читання свіжої преси, що раніше приносило чимало задоволення. Однак, цього разу же замість звичного годинного читання газети на 48 сторінках мені вистачило заледве хвилин 20. Як виявилось практично половину матеріалу я уже зустрічав протягом тижня в різноманітних інернет-змі. Чесно кажучи я був неприємно вражений.Будьмо відверті такі опуси мають мало спільного із справжньою журналістикою і автори які ставлять свій підпис під такими статями розписуються у своїй професійній непридатності.
Схоже друковані ЗМІ таки відходять на другий план та стають лише похідними від нових медіа. Розуміють це і західні медіа вмперії, що переносять основні потужності в інтернет середовище, таким шляхом пішла усім відома ВВС
Схоже на плаву утримаються, як не дивно, лише дорогі нішеві видання, які приємно тримати в руках та містять есклюзивні статті популярних авторів, хоча і вони мають ризик із розряду власне змі перейти у класс дорогих аксесуарів.


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных


Прочитала книгу "Когда умрут газеты". В принципе, всё уже сбывается. Это палка о двух концах: в сети новость может выложить, кто угодно. От этого, естественно, страдает качество и чистота языка. Плюс то, что сейчас все только смотрят картинки, текст читать лень. Поэтому материалы превращаются в какие-то комиксы.
  • (0/0)
так. новину може викласти хто завгодно. але читають все ж тих хто слідкує за якістю. а щодо картинок - то відео з місць часто красномовніше будь-яких статтей
  • (0/0)

 Мітки

я у твіттері

клуб мандрівниківКалендар
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua